Після перемоги над шведами збірна України підійшла до своїх уболівальників. Відео

Футболісти збірної України після перемоги над командою Швеції в 1/8 фіналу Євро-2020 традиційно розділили радість успіху зі своїми відданими фанатами. На стадіоні в Глазго зібралося близько 500 прихильників “жовто-синіх”, які щиро підтримували своїх улюбленців всі 120 хвилин гри.

Відразу після фінального свистка всі гравці української команди і головний тренер Андрій Шевченко підійшли до сектору з уболівальниками. Футболісти і їх наставник виконали перфоманс з зарядом на честь своєї країни.

У чвертьфіналі Євро-2020 збірна України зіграє з командою Англії. Родоначальники футболу в своїй грі першого раунду плей-оф обіграли Німеччину. Гра пройде в Римі на “Стадіо Олімпіко” в суботу, 3 липня. Початок – о 22:00 за київським часом.

“Тремтіть, британці!”

Збірна України викликала справжній фурор в соцмережах виходом до чвертьфіналу чемпіонату Європи 2020 року.

Фанати особливо відзначили характер футболістів з України, а також вихід на поле Артема Довбика, який став автором переможного гола.

У коментарях в соціальній мережі Facebook шанувальники української збірної не соромилися у захоплених відгуках на адресу нашої команди. Кром того, фанати підтримали нападника Артема Бесєдіна, який заробив для суперника вилучення, але отримав травму.

“Сьогодні вони боролися через втому і біль. Показали, що вони справжні мужики”, “Спасибі всім вболівальникам, гравцям і, звичайно, Артему Бесєдіну. Видужуй. Ганьба костоломам”, “Я давно знав, що Довбик буде українським Холанндом”, “Навіть обставини змусили поставити Довбика і він, молодець, зробив свою справу”, “Хлопці – молодці! Вистояли!”, “Й правда фантастика! Тремтіть, британці!” – пишуть вболівальники.

Раніше атакуючий півзахисник збірної Швеції Еміль Форсберг вважав везінням для своєї команди те, що в плей-оф чемпіонату Європи 2020 року вона гратиме з українцями.